Honda CRF 450 Supermoto

95.000,- KčObjem: 450 ccm
Vyrobeno/v provozu: 2005
Najeto: 40 mth
Výkon:
STK: NE
Původ: zahraničí
Splátky/Leasing: ANO
Odpočet DPH: NE
Dostupnost: skladem

Motocykl je ve vyjímečném TOP stavu, najeto 40 MTH, jetá hobby, super výbava: podvozek Andreaini, brzda komplet Beringer, titan Leo Vince, antihop STM, zapalování se světelnou cívkou, komplet nové mokré pneu, nový zadní slick, převody, originál zapalování, originál výfuk HM, spojkový koš – motocykl je ostré supermoto bez možnosti přihlášení na ČR SPZ – volat předem, motocykl je u majitele – možný splátkový prodej CETELEM.

**************************************************************************************************************
JSME AUTORIZOVANÝM PRODEJCEM MOTOCYKLŮ APRILIA, MOTO GUZZI A YUKI, MOTOBAZAR SE STÁLÝM PŘÍJMEM DO KOMISNÍHO PRODEJE, NEÚČTUJEME ŽÁDNÉ POPLATKY POUZE PROVIZI, VÝKUP MOTO, POSKYTUJEME ZÁRUKU NA NÁMI PRODANÉ MOTOCYKLY, KOMPLETNÍ SERVIS, DOVOZ MOTOCYKLŮ ZE ZAHRANIČÍ I NA ZAKÁZKU, PRODEJ NOVÝCH I POUŽITÝCH PNEU, PRODEJ NOVÝCH POUŽITÝCH DÍLŮ NA JAKOUKOLIV ZNAČKU.
******************************************************************************************************
Díky velkému počtu námi dovezených a prodaných motocyklů ze zahraničí jsme nuceni motocykly s poznámkou " k přihlášení v ČR " prodávat s originálními Italskými doklady. Samozřejmě po dohodě vyřídíme Český TP a novou STK.


Kontaktní formulář

TMS POWER MOTO
Tečovská 1235
Zlín-Malenovice
763 02

Město: Zlín
Kraj: Zlínský

Telefon:
731 569 497
731 116 875

E-mail: tmspower@tmspower.cz